Kombi Servisi | Merkez Kombi Servisi
Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Kombi Radyatör - Petek Bakım ve Temizlik Servisi

Kombi Tamir ve Bakım Servisi olarak her marka Kombi'nin ve Kombi Radyatör - Peteğinin temizlik ve bakım hizmetini bulunduğunuz il, ilçe ve tüm semtlerde sunmaktayız. Petek Temizliği, Petek Değişimi, Petek Bakımı, Kombi Tamiri, Kombi Bakımı, Kombi Arıza Onarımı ve Parça Değişim hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Kombi Tamir ve Bakım Servisi, Petek Temizlik Servisi : 0850 850 89 28

Petek Temizliği Gerekli Mi?

Her yıl olmasa’da 2 yılda bir petek temizleme gereklidir.Yapılması ısınma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Kalorifer sistemi içerisinde bulundurduğu 1.5 barlık suyu kendi içerisinde döndürerek ortamın ısınmasını sağlamaktadır. Suyun sıcaklık derecesinin korunması petek temizliği işlemlerinden sonra kullanılan kimyasal ile sağlanmaktadır. Bu nedenle kimyasal ilaç çok önemli bir etkendir. Peteklerin içlerinde zamanla meydana gelen bakteriler ısınma sorununa yol açarak ısı verimini düşürmektedir. Bu nedenle peteklerin temizlenmesi gerekir. Firmamız bu konuda uzmanlaşarak en kaliteli hizmeti vermektedir.

Radyatör içi temizleme işlemlerinin 2 yılda bir yapılması durumunda kış aylarında ısınmak çok daha kolaylaşmaktadır. Hem doğalgaz faturasının düşmemesine’de katkı sağlayan bu işlem kombinin de ömrünü uzatmaktadır. Peteklerin kirden arınmış olarak yanması bütçenizi sarsmayan faturalar ödemenize katkı sağlamak amacı ile radyatör temizleme işlemleri yaptırılmalıdır.

Petek Temizlik Servisi : 0850 850 89 28

Petek Temizleme İçin Gereken Durumlar

Petek tesisatında zamanla oluşabilen katran, asit, ve tortu gibi cisimler tıkanıklık sorununu beraberinde getirir. Bu durumda her yıl olmasa dahi 2 yılda bir muhakkak bakım yaptırılması gerekir. Verim giderek azalarak kombinin sesli çalışması petek tesisatında bir tıkanma oluşumu ile karşı karşıya gelmenize sebep olabilir. Bu durumda petek tesisatı ve kombi bakımının yaptırılması gerekir. Kimyasallı ve koruyucu madde ile yapılan tesisat temizleme metodları en sağlıklı yöntemlerdendir. Bu nedenle kalıcı ve ekonomik bir yöntem olan makineli son sistem petek temizliği işlemini sizlere tavsiye ediyoruz. Bu şekilde yapılan temizlik sonrası ev yada işylerlerin de ortama zara verebilecek bir kirlilik yaşanmamaktadır.

Firmamız bu konuda en tecrübeli ekip ve ekipmanları ile servis hizmeti veren öncü bir kuruluştur. Kurumumuz her daim müşteri memnuniyeti elde etmiş ve gereken eğitim şartlarına tabii tutulmuş birer bireylerden oluşmaktadır. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezi numarlarımızdan yada internet üzerinden online olarak iletişim kurabilirsiniz. Petek Temizleme gerekli durumlar için acil servis için bize ulaşabilirsiniz.

Petek Bakım Servisi : 0850 850 89 28

Petek' lerinizin Altları Isınmıyor mu?

Isıtma tesisatına bağlı radyatörlerin alt taraflarının ısınmadığını fark ettiğinizde tesisatınızı temizletmenin zamanı gelmiştir. Eskiden radyatörlerinize el vuramaz derecede sıcaklık varken şimdi eskisi gibi ısıtmıyorsa radyatörlerin altında çamur oluşmuş demektir. Su hızlı bir biçimde dönemediği için gerekli ısıyı alamazsınız. Kombiden en uzak peteklerin alt taraflarının soğuduğunu bir çok evde görebilirsiniz.

Kombi ve peteklerinizde biriken kireç ve su taşları radyatörünüzde bulunan kanalları tıkayıp suyun devir daim yani sıcak suyun dönüşümüne engel olabilir. Ayrıca kalorifer tesisatınızı oluşturan borular içerisinde kireç suyun yolunu daraltabilir. Bunların hepsini Kombi ve Petek Bakım Servisi olarak kimyasal ve makineler yardımıyla açıyoruz. Isınma konusunda daha farklı nedenlerden dolayı şikayetçiyseniz iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Petek Temizlik ve Bakım Servisi : 0850 850 89 28

Her marka Kombi ürünleriniz arızalandığında veya bakım zamanı geldiği bizleri arayabilir ve en kaliteli servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kombi Servisine ihtiyacınız olduğu her an bize ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz il, ilçe ve tüm semtlerde bir telefon ile hizmetinizdeyiz. 0850 850 89 28 numaralı telefonlardan bize ulaşarak, Kombi Servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yaygın servis ağımız, orjinal yedek parça kullanımı ve yerinde servis hizmetimizle, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün teknolojik yenilikleri bünyemize katmaktayız.

Kombi Tamir ve Bakım Servisi : 0850 850 89 28

  • Kaliteli Servis Hizmeti
  • Güvenli Servis Hizmeti
  • Ekonomik Servis Hizmeti
Servis Çağrı Numarası : 0850 850 89 28

Tüm Marka Kombi'lerin Tamir ve Bakım Servisi : 0850 850 89 28

Bulunduğunuz il, ilçe ve tüm semtlerde Kombi Servisi olarak bir telefon ile hizmetinizdeyiz...

Yerinde Servis Hizmeti

Arızalanan yada bakımının yapılması gereken her marka Kombiniz için 7/24 servis desteğimiz ile bir telefon kadar size yakınız.

Orjinal Yedek Parça

Kombi Servisi olarak Kombi Tamir ve Bakımı için kullandığımız tüm yedek parçalar kombi markanızın orjinal malzemesidir.

1 Yıl İşçilik Garantisi

Arızalanan ve değişmesi gereken parçaların yerine orjinal yedek parça kullanarak 1 yıl Kombi Servisi Firma Garantisi vermekteyiz.

Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Kaliteli Servis Hizmeti | Güvenli Servis Hizmeti | Ekonomik Servis Hizmeti

Kombi ve Petek Bakım ve Tamir Servisi

Kombi ve Petek Bakımınız için bize ulaşınız...

Bulunduğunuz il, ilçe ve tüm semtlerde yaygın servis ağımız ile hizmetinizdeyiz...

Kombi Servis Numaramız : 0850 850 89 28